Кошик
53 відгуків
" Ч.П. Военный "
+380667655475
+380667655475

Похідна посуд

Посуд, яка стане в нагоді туристам повинна відрізнятися надійністю, міцністю і компактністю. У похід не візьмеш мультиварку і мікрохвильовку, функціонал посуду повинен бути дуже високим. Краще вибрати легкі вироби з нержавіючої сталі та алюмінію, виробництвом яких займаються російські фірми.

Посуд спеціального призначення

Похідна посуд має бути легкою, місткими і функціональними. Для приготування їжі на багатті найкраще підходить казанок.

Казанок, особливо армійський, має кришку, яка відстібається легким рухом руки перетворюється в сковорідку. У нього є ручка, яку можна використовувати для підвішування його над багаттям. 

Легка посуд з нержавіючої сталі, виберіть кілька однакових мисок і складіть їх компактно один в один. Для води та напоїв дуже добре підходять термокружки, кілька більш громіздкі, ніж звичайні склянки, але зручність компенсує всі мінуси. Кружка закривається, зберігає температуру і її зручно нести в руці.

Поговоримо про столових приладах. Вам потрібен ніж. Хороший, важкий, зручний ніж з нековзною ручкою. Ідеально, якщо у ножа будуть піхви.Абсолютно новий похідний столовий прилад – спорк. Назва його походить від слів «spoon» і «fork», що в перекладі з англійської означає «ложка» і «вилка». Цей прилад має заглиблення, що дозволяє зачерпувати рідини і коротенькі зубці для наколювання шматочків їжі. Спорк може бути одностороннім і двостороннім.