Кошик
53 відгуків
" Ч.П. Военный "
+380667655475
+380667655475

Лички

Шановні відвідувачі магазину «ПП Військовий»! Пропонуємо Вам поглянути на високоякісні лички, які використовуються військовослужбовцями різних родів військ України. В нашому магазині Ви можете зовсім недорого придбати лички сержанта, старшого сержанта, старшини або молодшого сержанта, які зазвичай кріпляться на погонах військовослужбовців, працівників міліції та силових структур, курсантів, працівників залізниці та охоронців.
Лички представлені в трьох варіантах: вкриті сріблястою та золотою фарбами – парадні; польові мають захисний і пісочний кольору. Вироби кріпляться до погонів з допомогою спеціальної гвинтовий закрутки, яка надійно тримає лички на тканини, не перегинається і не втрачає форму. Лички на погонах були створені для визначення сержантського і старшинського молодшого та старшого складу військ.
Лички, представлені в магазині «ПП Військовий» виготовлені з високоякісного, міцного, не ламається пластику, що пройшов всілякі атестації і сертифікації якості. Тому за збереження своєї уніформи і честі мундира Ви можете більше не хвилюватися.

Шановний покупець !
Купити лички в магазині «ПП Військовий» зовсім не складно. Ви всього лише вибираєте необхідну позицію і потім заповніть електронну форму. А після, під час обробки замовлення, наш спеціаліст по телефону проінформує Вас про подальші дії.
Магазин «ПП Військовий» – завжди кращу якість за доступною ціною!